top of page
20200616_105409-c.jpg

BEOORDELINGEN

Reviews &

 â˜…★★★★

Nadia

We hadden een zeer aangenaam verblijf, leuk huis waar alles aanwezig is. Leuke omgeving ook 's morgens en 's avonds kwamen de reetjes voor ons huisje grazen zeer mooi om te zien.

Familie| juli 2025

 â˜…★★★★

Cindy

Een prachtig huis waar alles aanwezig is. Enorm genoten van de gezellige zitplaats waar je de zon ziet opkomen in het veld en tussen de bomen! Een plekje om tot rust te komen!

Met vrienden| december 2024

 â˜…★★★☆

Ils

Koppel| augustus 2024

Zéér aangename gezellige chalet met goede omheinde tuin/bos voor onze viervoeter. Rustig gelegen. Serre met 2 relaxen is zalige plek om rustig een boek te lezen. Communicatie met de eigenaar verliep heel vlot. Mooie wandelingen in de buurt. Ook supermarkten zijn niet ver af. Wij komen zeker nog eens terug.

 â˜…★★★☆

Cindy

Mooi en schoon verblijf en ruim genoeg voor 8 personen. Waren ook blij verrast met de hoeveelheid aanwezige spullen! Echt aan te raden.

Met familie| juni 2024

 â˜…★★★★

Peter

Stel| mei 2024

Prachtige chalet, smaakvol en warm ingericht, alle comfort aanwezig. Tijdens onze midweek rust ten top.

 â˜…★★★★

Roeland Goddaert

Met vrienden| mei 2024

Zeer mooi huisje, goeie communicatie, makkelijk bereikbaar, heel tevreden.

 â˜…★★★★

Nancy

Stel| februari 2024

Onze derde keer in dit zalige huisje. 2x in de winter, één keer in de zomer. Beide zijn super. Het huis is mooi ingericht en gezellig. Leuk aan de haard of met zicht op de weide in de lees zeteltjes. Je kan wandelen met de honden vanaf het huis. Er zijn veel restaurants (met de auto een paar minuten) en heel veel mooie wandelingen in Hotton, Wéris ed.

Feel the vibe

bottom of page