top of page

Belle Gite Vakantiehuis, 1-4 personen

Belgische Ardennen, Spa

INDELING

Entree

 

Het verschil tussen buiten en binnen kan bijna niet groter zijn... Een doodgewoon straatje doet niet vermoeden welke enorme ruimte's wachten om ontdekt te worden..
Via de entree komt u in de benedenhal waar u uw jassen kunt hangen. De trap naar boven voert u naar de gelijkvloerse verdieping met living, keuken, badkamer en 2 slaapkamers.

Keuken

Vanuit de bovenhal loopt u zo de heerlijke woonkeuken in. 
In de keuken bevind zich een grote RVS koel/vries combinatie, vaatwasser met vaatwastabletten, 90 cm 5 pits gasfornuis met elektrische oven, en een Nespresso koffiezet apparaat. Op de planken staan mooi servies en schalen te wachten om gebruikt te worden.

 

Living

In de loft-achtige salon heeft u genoeg ruimte om 's avonds heerlijk bij de haard te vertoeven met een heerlijk glas wijn. Er is een ruime bank tegenover de TV, en nog een bank tegenover de haard.
Een ronde eettafel met 4 stoelen om gezellig te tafelen.
Wifi aanwezig, Smart TV, met het Proximus Digitale zenderpakket..

Slaapkamer 1

Slaapkamer met comfortabele 2 persoons boxsprings (ook eventueel als twee 1 pers. te gebruiken)

Met 2 x een eenpersoons dekbed.

Slaapkamer 2

Ook hier staan comfortabele 2 persoons boxspring, die los of aan elkaar geplaatst kunnen worden.

Met 2 x een eenpersoons dekbed.

Badkamer

In de moderne badkamer is het prettig wakker worden. Een ruime inloopdouche wastafel en toilet zijn aanwezig.

Dakterras

De vakantiewoning beschikt over een supergroot dakterras. Er staan diverse zitjes, eettafels en loungeplekken.

Er is een BBQ zodat u als het weer het toelaat ook kunt genieten van heerlijke lange avonden buiten. 

Parkeren

De Hacienda heeft een eigen grote parkeerplaats en privé entree.

Vintage everywhere!

Le Hibou

De eigenaars zijn echte vintage-liefhebbers en het interieur is een constant veranderend decor van schatten. 

TRADITIONEEL & AUTHENTIEK

bottom of page