BEOORDELINGEN
Reviews &
★★★★★
Cees
Familie en vrienden| juni 2025
Erg fijn huis met een leuke inrichting en van alle gemak voorzien. Fijne tuin.
★★★★★
Pamela van der Post
Twee stellen| juni 2025
Super huis met super tuin! Van alle gemakken voorzien en sfeervol ingericht! Eigenaresse is zeer vriendelijk en contact liep vlot en soepel. Echt een aanrader!
★★★★★
Petra Schoon
Met familie| mei 2025
Wij, mijn man, nicht en ikzelf, waren een midweek in Weris. Au Foyer is een fantastisch huis met een heerlijke tuin waarin we alle zitjes uitgeprobeerd hebben. We hebben enorm genoten van alles. Het hele huis straalt gezelligheid uit en heeft alles wat je nodig hebt. We komen graag terug.
★★★★★
Patrick Vandenberghe
Met gezin| mei 2025
We waren aangenaam verrast, een leuk en gezellig huisje met een mooie en romantische tuin. Heel netjes in huis met alle voorzieningen ... Top !
★★★★★
Yves
Met vrienden| mei 2025
Voor de tweede keer verbleven we in deze fijne gite, dit keer samen met vrienden. Wat een gezellig huis! De grote, zonnige tuin was opnieuw een heerlijke plek om te ontspannen, zeker met het mooie weer dat we hadden. Vanuit het huis vertrokken we voor een paar prachtige wandelingen in de omgeving. Alles wat je nodig hebt, is aanwezig — tot in de puntjes verzorgd. Astrid ontving ons opnieuw met veel warmte. We komen heel graag nog eens terug!
★★★★★
Corine
Gezin| augustus 2024
Mooi en gezellig ruim authentiek huis en fantastische tuin!
★★★★★
Mieke
Stel| juni 2024
Gezellig huis. Prachtige tuin. Alles is aanwezig…vriendelijke buren. We komen er graag terug….
★★★★★
Deleenheer
Familie| november 2023
We verbleven hier met familie 3 generaties (grootouders, hun twee zonen+partner en kleinkind) met de bedoeling wandelingen te maken in deze mooie streek en gezellig samen eten, bordspelen, bijpraten enz. De faciliteiten die Au Foyer ons bood waren perfect!
